301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Eylül 2019 - Pazartesi 13:54
 
İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur ‘dan Rektör Çarıkçıya Hayırlı Olsun Ziyareti.
İyi Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İlker Çarıkçı’yı makamında ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
 İYİ Parti Isparta Milletvekili Aylin Cesur ‘dan Rektör Çarıkçıya Hayırlı Olsun Ziyareti.

İkinci kez Süleyman Demirel Üniversitesi rektörlüğüne atanan İlker Çarıkçı’ya hayırlısı olsun ziyaretinde bulunan milletvekili Cesur, Rektör Çarıkçı’dan Süleyman Demirel Üniversitesiyle ilgili son gelişmeler hakkında bilgiler aldı. Ziyarette Aylin Cesur hem Süleyman Demirel Üniversitesinin hem de Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesinin Isparta’nın gelişimi için çok önemli kurumlar olduğunun altını çizerek şunları söyledi:

 “Süleyman Demirel Üniversitemiz ismine yakışır şekilde birinciliklere koşuyor. Geçen dönemde de yakından takip ettiğim Sayın Rektörümüzden öğrendiğim yeni projeler beni çok heyecanlandırdı. Önümüzdeki günlerde açılacak olan ve Üniversitemize, Türkiyemize değer katacak yeni binaları ve bölümleri öğrendim ve çok mutlu oldum.

Süleyman Demirel Üniversitesi bizim gururumuzdur. Hep öyle oldu, olmaya devam etmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. İçinden doğan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ile beraber, öğretim kadroları, İdari Kadroları, gözbebeğimiz olan yüz bini bulan öğrencilerimizle her ikisi de zenginliğimizdir. Bunun değerini iyi bilmeliyiz. Bugüne gelinceye kadar kuruluşundan itibaren, başta Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel ve emeği geçen herkese minnet ve şükran duyuyoruz.” dedi. Ziyaret karşılıklı görüş alışverişiyle devam etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , İYİ, Parti, Isparta, Milletvekili, Aylin, Cesur, ‘dan, Rektör, Çarıkçıya, Hayırlı, Olsun, Ziyareti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı