301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Şubat 2015 - Pazartesi 22:40
 
Cinayet Şüphelisi Anne- Oğul, Yalvaç'a Getirildi
Başını GÖVDESİNDEN AYIRMAYA ÇALIŞMIŞ Isparta'nın Yalvaç İlçesi'nde dini nikahla yaşadığı Osman Tokmak'ı öldürdüğünü belirterek Bursa'da polise teslim olan Gönül S., savcıya verdiği ifadesinde, Osman Tokmak ile 4 ay önce dini nikahla yaşamaya başladıklarını anlattı.
ASAYİŞ Haberi
Cinayet Şüphelisi Anne- Oğul, Yalvaç'a Getirildi

Başını GÖVDESİNDEN AYIRMAYA ÇALIŞMIŞ

sparta'nın Yalvaç İlçesi'nde dini nikahla yaşadığı Osman Tokmak'ı öldürdüğünü belirterek Bursa'da polise teslim olan Gönül S., savcıya verdiği ifadesinde, Osman Tokmak ile 4 ay önce dini nikahla yaşamaya başladıklarını anlattı. Gönül S., Tokmak'tan şiddet gördüğünü, sapıkça ilişkiler teklif ettiğini, bu nedenle anlaşmazlık yaşadıklarını ileri sürdü.

Olay günü oğlu Fırat E.'nin kendisini götürmek üzere Yalvaç'a geldiğini kaydeden Gönül S., bu nedenle Osman Tokmak ile aralarında tartışma çıktığını, bunun üzerine odada bulunan demir sopayla başına defalarca vurduğunu belirtti. Kendinden geçen Osman Tokmak'ın başını ekmek bıçağıyla gövdesinden ayırmaya çalıştığını anlatan Gönül S., bunda başarılı olamayınca o halde bırakıp üzerine iki yorgan örterek kapıyı kilitlediğini aktardı. Gönül S., olay sırasında banyo yapan oğluna hiçbir şey söylemedeğini, geceyi evde geçirdikten sonra ertesi gün bir kamyonetle kendilerine ait eşyaları alarak Bursa'ya gittiklerini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başını, GÖVDESİNDEN, AYIRMAYA, ÇALIŞMIŞ, Ispartanın, Yalvaç, İlçesinde, dini, ni
Yorumlar
Haber Yazılımı